Bad Piggies

Bad Piggies dla Android

Nowa gra od twórców Angry Birds już jest na Android

Bad Piggies to darmowa gra zręcznościowa na Android. Kontynuuje ona historię rozpoczętą w serii gier Angry Birds. Tym razem głównymi bohaterami nie są ptaki, a zielone świnie.O co chodzi w grze Bad Piggies?W Bad Piggies zamiast burzyć konstrukcje... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wciągająca
  • Wymaga myślenia
  • Różne sposoby zdobycia trzech gwiazdek

Wady

  • Zbyt trudna dla dzieci

Doskonały
9

Bad Piggies to darmowa gra zręcznościowa na Android. Kontynuuje ona historię rozpoczętą w serii gier Angry Birds. Tym razem głównymi bohaterami nie są ptaki, a zielone świnie.

O co chodzi w grze Bad Piggies?

W Bad Piggies zamiast burzyć konstrukcje za pomocą procy (i wściekłych ptaków), budujemy pojazdy. Tak! Złe świnie nie przestały marzyć o dobrej jajecznicy. Nadal szukają ptasich jajek i nadal nie mają szczęścia. Mapa na której zaznaczony był jajeczny skarb została porwana na strzępy. Świnie rzucają się w pogoń za jej kawałkami. W tym celu budują przedziwne pojazdy, aby pokonać trudności jakie napotykają na swej drodze.

Jak się gra w Bad Piggies na Android?

Wyśmienicie! Nie jest to żadna rewolucja. Twórcy gry, fińska firma Rovio, nie wymyślili nowego rewolucyjnego gatunku, czy niespotkanej rozgrywki. Stworzyli za to grę, która wciąga, nie jest za łatwa i nie jest za trudna.

Czy warto pobrać Bad Piggies na Android? Tak! Gra jest w końcu do pobrania za darmo. Spodoba się wszystkim tym, którzy lubią wciągające gry, w których trzeba ruszyć głową. Bad Piggies odradzamy tylko tym, którzy mają po dziurki w nosie wszystkiego co związane z Angry Birds.

30 nowych poziomów Nowe, bonusowe przedmioty Super Mechanic

Zmiany

  • 30 nowych poziomów Nowe, bonusowe przedmioty Super Mechanic

Najczęściej pobierane Logiczne na android

Bad Piggies

Download

Bad Piggies 2.0.0

Opinie użytkowników o Bad Piggies

Sponsorowany×