Bad Piggies

Bad Piggies 2.0.0

Nowa gra od twórców Angry Birds już jest na iPhone

Zalety

  • Wciągająca
  • Wymaga myślenia
  • Różne sposoby zdobycia trzech gwiazdek

Wady

  • Zbyt trudna dla dzieci

Doskonały
9

Bad Piggies to gra zręcznościowa na iPhone. Kontynuuje ona historię rozpoczętą w serii gier Angry Birds. Tym razem głównymi bohaterami nie są ptaki, a zielone świnie.

O co chodzi w grze Bad Piggies?

W Bad Piggies zamiast burzyć konstrukcje za pomocą procy (i wściekłych ptaków), budujemy pojazdy. Tak! Złe świnie nie przestały marzyć o dobrej jajecznicy. Nadal szukają ptasich jajek i nadal nie mają szczęścia. Mapa na której zaznaczony był jajeczny skarb została porwana na strzępy. Świnie rzucają się w pogoń za jej kawałkami. W tym celu budują przedziwne pojazdy, aby pokonać trudności jakie napotykają na swej drodze.

Jak się gra w Bad Piggies na iPhone?

Wyśmienicie! Nie jest to żadna rewolucja. Twórcy gry, fińska firma Rovio, nie wymyślili nowego rewolucyjnego gatunku, czy niespotkanej rozgrywki. Stworzyli za to grę, która wciąga, nie jest za łatwa i nie jest za trudna.

Czy warto pobrać Bad Piggies na iPhone? Tak! Gra nie kosztuje dużo, a nie jest to kolejna wersja Angry Birds, tylko samodzielny i oryginalny tytuł. Spodoba się wszystkim tym, którzy lubią wciągające gry, w których trzeba ruszyć głową. Bad Piggies odradzamy tylko tym, którzy mają po dziurki w nosie wszystkiego co w jakikolwiek sposób związane jest z Angry Birds.

30 nowych poziomów Nowe, bonusowe przedmioty Super Mechanic

Zmiany

  • 30 nowych poziomów Nowe, bonusowe przedmioty Super Mechanic
Bad Piggies

Download

Bad Piggies 2.0.0

Opinie użytkowników o Bad Piggies